معرفی شرکت

          شرکت دانه داران توس در سال ۱۳۸۲ در شهرستان مشهد به ثبت رسید . عملیات ساختمانی فاز یک کارخانه ، در زمینی به مساحت ۲۶۷۰۰ مترمربع با زیربنای تقریبی ۳۰۰۰ متر مربع با ظرفیت ۳۰ هزار تن در سال در یک شیفت در شهرستان مشهد – کیلومتر ۳۰ جاده فریمان – سه راه جیم آباد ، آغاز گردید . کارخانه در شهریور ماه ۸۵ به بهره برداری رسید و با استفاده از مرغوبترین مواد خام و بهره گیری از متخصصین کارآمد علوم دامی و دارا بودن آزمایشگاه مجهز کمی و کیفی و آزمایشگاه میکروبیولوژی مطابق با استانداردهای قابل قبول ضمن همکاری صمیمانه با سازمان جهاد کشاورزی ، اداره کل دامپزشکی و اتحادیه های گاوداران ، دامداران و عشایری خراسان رضوی و مراکز جمع آوری شیر ، نیاز دامداران و تعاونی های مربوطه را در سطح استانهای خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی تأمین نموده است . فاز دوم کارخانه با ظرفیت ۵۰ هزار تن تولید کنسانتره طیور با استفاده از تکنولوژی روز صنعت خوراک دام و مجهز به سیستم سوپر پخت ( هایژنایزر ) به اتمام رسیده و از سال ۹۳ تولید خود را آغاز نموده است .

   این کارخانه علاوه بر گواهینامه های  ISO 9001/2015 ،  GMP و HACCP  و دارای آرم استاندارد ایران و برند بارکد برای محصولات تولیدی خود بوده و ضمنا در حال ممیزی جهت دریافت  ISO 22000 ، پروانه R&D ( تحقیق و آموزش ) میباشد .

          ضمنا ً کارخانه خوراک دام دانه داران افتخار دارد که اعلام نماید از معدود شرکتهای تولید کننده خوراک دام و طیور در کشور است که دارای نشریه مستقل بنام پیام دانه داران بوده و به طور منظم در تیراژ ۲۰۰۰ نسخه چاپ و بصورت رایگان توزیع می گردد و نیز بر اساس یک برنامه استراتژیک چهارساله ، اهداف استراتژیک و شاخص های کمی قابل حصول را تعریف و بر مبنای این نقشه راه و اصول علمی فعالیتهای صنعتی ، به تولید و خدمت می پردازد .

          از دیگر افتخارات این کارخانه برگزاری کلاسهای آموزشی – ترویجی و بازدیدهای علمی جهت دامداران ، مرغداران ، دانشجویان رشته های علوم دامی در سالن کنفرانس این کارخانه و خدمات پس از فروش و مشاوره رایگان برای کلیه دامداران می باشد .

این کارخانه در طول فعالیت خود موفق به کسب عناوین ذیل گردیده است :

♦ دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵

♦ کارفرمای نمونه استانی در زمینه ایمنی و بهداشت در سال ۱۳۹۳

♦ مدیر بهداشتی نمونه کارخانجات خوراک دام و طیور خراسان رضوی در سال ۱۳۹۳

♦ دریافت لوح تقدیر از اداره دامپزشکی خراسان رضوی در زمینه گسترش امنیت غذایی در سال ۱۳۹۲

♦ کسب رتبه دوم کشوری سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲

♦ واحد نمونه استانی سال ۱۳۹۱ – ۱۳۹۲و ۱۳۹۴

♦ تولید کننده برتر در عرصه دامپزشکی خراسان رضوی سال ۱۳۹۱

♦ مدیر فنی نمونه استان در سال ۱۳۸۹ و ۱۳۹۴

♦ واحد نمونه شهرستان مشهد در سالهای ۱۳۸۶ - ۱۳۸۹ - ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲

♦ دریافت گواهینامه تولید محصولات ارگانیک دامی در سال ۱۳۹۴